#ЗапідтримкиУКФ #ЗапідтримкиДАРТ

Протягом двох літніх місяців колектив музею «Опілля» працював над виконанням грантового проєкту «Доповнення експозиції Рогатинського історико-краєзнавчого музею «Опілля» аудіовізуальними засобами», який реалізовується за підтримки Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму України.
Клопітка робота над оцифруванням музейних фондів та осучаснення експозицій в рамках цього проєкту завершується і вже у вересні місцеві жителі та гості міста зможуть побачити результати.
На жаль, у зв`язку із збільшенням захворюваності у регіоні коронавірусною хворобою COVID-19 та обмеженою площею експозиційних залів презентація результатів проєкту відбуватиметься у декілька етапів упродовж вересня 2021 року.

📍

Відтак, уже 8 вересня стартуватиме перша частина презентації в рамках робочої зустрічі з представниками громадськості та музейної сфери.

📍

Для учнів шкіл Рогатинської МТГ буде організовано низку презентаційних заходів у рамках проведення уроків історії та інтегрованих уроків історії і мистецтва впродовж місяця.

❗

Заходи відбуватимуться із дотриманням санітарно-епідеміологічних норм.

Ольга Блага, координатор проєкту, директорка Рогатинського історико-краєзнавчого музею «Опілля».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *