Рогатинський історико-краєзнавчий музей “Опілля” продовжує збір експонатів для наповнення музейного фонду!!!

Рогатинський історико-краєзнавчий музей “Опілля” продовжує збір експонатів для наповнення музейного фонду!!!

Долучайтесь до доброї справи!!

Відкриття музею не є справою одного дня, року чи однієї людини. Музей – це спільна робота всієї громади! Тому, ми вкотре закликаємо долучитись населення Рогатинщини до збереження історичної спадщини та її популяризації

Нас цікавлять навіть найдрібніші деталі – залишки археологічних культур на території сіл району (які згодом будуть ідентифіковані), писемні джерела, фотоматеріали різностороннього змісту (культурний розвиток міста чи села, спорт, історія сакральних споруд чи пам`яток архітектури, національний одяг), предмети побуту Рогатинського Опілля (нецки, терлиці, жорна та ін.).
Окрему увагу хочемо звернути на світлини – якщо Ваші прадідусі та прабабусі були учасниками культурних товариств чи збройних формувань (“Просвіти”, “Союзу Українок”, “Сільського Господаря”, копаного м`яча, УСС, УПА тощо) чи просто збереглись їхні фото у вишиванках – радо запрошуємо Вас представити свою власну історію у нашому музеї.
Надані нам матеріали можуть бути передані Вами у постійне зберігання або ж на тимчасове користування (якщо це фото – достатньо тільки фотокопії).
Нас також цікавлять книги та підручники 20-40-х рр. ХХ ст. видання (україномовні).

Ми запрошуємо до активної участі у формуванні колекції музею всіх тих, кому небайдужа наша історія. Адже народ, який не знає власного минулого – не має майбутнього!

Контактний номер – (098) 5414009
E-mail: ikopillya@ukr.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *